wybierz autora:
  • Przedszkolaki małe i duże bardzo lubią ciekawostki...W ciągu całego roku szkolnego dzieci bacznie obserwują otoczenie przyrodnicze, a że wiosną w przyrodzie dzieje się najwięcej- jest na co patrzeć !
    Relacja 2014-06-05, 10:18 | autor: Alicja Klimczak
  • Przy okazji naszych wyjazdów do GCI na zajęcia komputerowe, mogliśmy obejrzeć wspaniałą wystawę łowiecką, zorganizowaną przez GOK w Jeleśni. Przedszkolaki podziwiały piękne poroża jeleni i inne "skarby", wyeksponowane na wystawie.
    Relacja 2014-06-05, 10:06 | autor: Alicja Klimczak
  • W czwartek,29 maja, nasze przedszkolaki obejrzały pokaz eksperymentalny pt."Tajemnice dźwięku". W trakcie zajęć dzieci zdobyły wiele nowych wiadomości, związanych z prawami fizykii akustyki.
    Relacja 2014-06-05, 09:33 | autor: Sylwia Klimczak
  • Z okazji Dnia Mamy, w poniedziałek 26 maja, przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny pod tytułem "Bajka dla Mamusi". Humorystyczne scenki ze znanych i lubianych bajek wprowadziły wszystkich w radosny nastrój, po czym dzieci wręczyły swoim Mamusiom przygotowane
    Relacja 2014-06-05, 09:08 | autor: Sylwia Klimczak
  • Wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu odbędzie się w czwartek, 12 czerwca b.r. Proszę o podpisanie zgody na wyjazd dziecka (druki dostępne u nauczycieli) oraz uiszczenie wpłaty w wysokości 40 zł. Proszę przygotować dziecku plecaczek z chusteczkami i ubrankiem